foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
s

Wzorem lat ubiegłych 27 uczniów naszej szkoły wzięło udział w szkolnych eliminacjach Ogólnopolskiej Olimpiady Przedsiębiorczości. Hasło przewodnie tegorocznej Olimpiady to: "Trendy na rynku kapitałowym". Uczniowie w ciągu godziny udzielali odpowiedzi na 50 pytań testowych o zróżnicowanym stopniu trudności. Dzięki Olimpiadzie jej uczestnicy na bieżąco weryfikują swoją wiedzę, rozwijają nowe umiejętności, wzmacniają postawy i zachowania przedsiębiorcze oraz rozwijają kompetencje społeczne.  

Wszystkim uczestnikom Olimpiady dziękujemy za udział i życzymy zakwalifikowania się do eliminacji okręgowych.

Dorota Świrbutowicz

Adres

Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych w Skórczu

83-220 Skórcz
ul. Kociewska 7

tel./fax 58-582-42-50
tel. 58-582-42-48
e-mail: sekretariat@zspskorcz.pl
www.zspskorcz.pl

szkola

Branżowa Szkoła I Stopnia

Branżowa Szkoła I Stopnia

83 - 230 Smętowo Graniczne
ul. Gdańska 21

tel. (58) 56 19 041

e-mail: smetowo@zspskorcz.pl
www.zspskorcz.pl

zsgz smetowo

Znajdź nas na facebook

2019 Copyright Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych w Skórczu Rights Reserved